Najchętniej czytane, czyli TOP 5 w 2017 roku

Kolejny rok za nami. To co cieszy, to fakt, że gitarowa blogo i vlogosfera w Polsce się rozwija. Jak zaczynałem prowadzić tego bloga w 2012 roku, to takiego urodzaju nie było. No i fajnie, jest w czym wybierać. W ubiegłym roku udało się przebić licznik tekstów w stosunku do rocznika 2016, przekroczyliśmy też 1000 polubień na fanpage na facebooku, a kanał na youtube się ożywił. To miłe, wielkie dzięki! A co w 2017 roku podobało Wam się najbardziej? Oto zestawienie pięciu tekstów, które okazały się najpopularniejsze.


1. Na jakim sprzęcie grają # 11 — Booze & Glory

Link: http://dogitary.blogspot.com/2017/03/na-jakim-sprzecie-graja-11-booze-glory.html

Cykl „Na jakim sprzęcie grają” cieszy się niesłabnącą popularnością. Chyba każdy gitarzysta ma w sobie tendencję do podpatrywania na czym grają jego muzyczni koledzy (czy też konkurenci ;P). Zwycięzcą zeszłorocznych odcinków okazali się gitarzyści angielskiego Booze & Glory. Zespół w 2017 roku nie próżnował, zagrał 100 koncertów na całym świecie i coraz śmielej dobija się do pierwszej ligi światowego street punka.

2. Na jakim sprzęcie grają # 9 - Tester Gier

Link: http://dogitary.blogspot.com/2017/01/na-jakim-sprzecie-graja-9-tester-gier.html

Przed paroma dniami ukazała się nowa płyta Testera Gier pod wszystko mówiącym tytułem „Nie jesteśmy muzykami”. Jednak każdy, kto ich słyszał wie, że grać potrafią. W kategorii dowcipnego trashu to Tester Gier jest moim numerem jeden. Jak widać, Was też interesuje na czym piłują Ci sympatyczni jegomoście.

3. Zasilanie pedalboardu: Profesjonalny polski zasilacz do efektów gitarowych Tomanek proCASE-3

Link: http://dogitary.blogspot.com/2017/04/zasilanie-pedalboardu-profesjonalny.html

Zdecydowany zwycięzca w kategorii recenzje sprzętu jest nowy fachowy zasilacz Tomanek proCASE-3. Zasilaczom Tomanka jestem wierny od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Wersja proCASE-3 to zawodowy sprzęt, w cenie, która nie wydrenuje Twojego portfela. Szukasz jakości i sprzętu made in Poland? Oto on.

4. Testujemy Barefoot Buttons — pimp my pedalboard czyli personalizowane nakładki na przyciski do efektów

Link: http://dogitary.blogspot.com/2017/01/testujemy-barefoot-buttons-pimp-my.html

Barefoot Buttons to ciekawostka i fajny bajer. Korzystam z tych nakładek od ponad roku i w efektach z małym switchem znacznie ułatwiają robotę. Zwłaszcza w moim footswitchu do zmiany kanałów w moim Orange Dual Terror. No i jaki lans.

5. Na jakim sprzęcie grają # 10 - Fertile Hump


Warszawiacy z Fertile Hump prą do przodu. W 2017 roku zaliczyli trasę koncertową u boku Me And That Man, a na frekwencję na swoich samodzielnych koncertach też nie mogą narzekać. Szkoda tylko, że The Stubs, w którym udzielał się Tomek Szkiela z FH przeszedł w stan wiekuistej hibernacji.

Przed nami kolejny rok, życzę Wam spełnienia wszystkich gitarowych i muzycznych marzeń!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza